Pousada Farol
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels Tafeltennis |
| Kindvriendelijk Speelzaal | Ontbijt | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gasten kunnen Balneario Ipanema binnen 6 minuten wandelafstand van Pousada Farol Pontal do Paraná hotel met 12 kamers bezoeken. Gasten die in dit pension verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plaatse.
Dit hotel in Pontal do Paraná is gelegen op 2 km van Balneario Marisol. Het Balneario Olho D'agua ligt ook op rijafstand van 10 minuten van de accommodatie.
Bestaande uit een balkon, zijn de kamers van Pousada Farol Pontal do Paraná uitgerust met een TV. Extra's zijn onder andere een apart toilet en een douche in de badkamer.
Bohemios Bar e Petiscaria is op een klein stukje lopen van het hotel gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque Nacional do Superagui469 km
- Praia do Leste4251 km
- Balneario Santa Terezinha2482 km
- Balneario Guarapari1540 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Afonso Pena100 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
- Ontbijt
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
Kamervoorzieningen
- Tuinmeubelen
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Gratis logement wordt voor een kind onder de leeftijd van 4 aangeboden als er geen extra bedden nodig zijn.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Farol hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Pousada Farol hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Pousada Farol hotel?
Afonso Pena luchthaven en Pousada Farol hotel zijn gescheiden door een 100 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Pousada Farol hotel?
Pousada Farol hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Farol hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Farol hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Pontal do Paraná?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Pontal do Paraná is $62. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.